Stiklo aukštis (mm): Stiklo plotis (mm): EUR

Apie Stikorą

 

   UAB “STIKORA” pradėjo savo veiklą 1999 metų sausio 11 dieną. Jau nuo pat pirmų gyvavimo dienų firma orientavosi į lenkto stiklo gamybą šaldymo vitrinoms, interjerui, tame tarpe ir pagal individualius projektus. Kartu su gamyba įmonė pradėjo automobilių stiklų keitimą.

   Įsisavinome stiklo paketų autobusams bei mikroautobusams gamyba bei montavimas. Dar tais pačiais metais įmonė pradėjo išsihermetinusių (aprasojusių) stiklo paketų restauravimą.

   Pradėjome gaminti sferinius automobilių veidrodėlius ir įsisavino stiklo įbrėžimų poliravimo technologijas.

   Įkūrėme filialą Kaune, kur buvo suprojektuota ir pasistatyta stiklo lenkimo krosnis, kurios pagalba galima išlenkti ne tik paprastą stiklą, bet ir karščiui atsparų stiklą autoriniams židiniams.

   Suprojektavome ir pasistatėme universalų lenkto stiklo grūdinimo įrenginį. Tai leido greitai ir kokybiškai gaminti ne tik stiklus autotransportui, bet ir saugų stiklą dušo kabinoms, baldams, interjerui, šviestuvams, jachtoms, bei sudėtingus stiklus statybinei ir žemės ūkio technikai.

   Įpatingai sudėtingų stiklų gamybai naudojame unikalius įrengimus bei mechanizmus, todėl galime pagaminti lenktus stiklus su 2, 3 ar keturiais lenkimais įvairiomis kryptimis tame pačiame stikleInterjero/eksterjero stiklai

Stiklas gali ne tik padėti įleisti šviesą į namus ir apsaugoti nuo šalčio, bet kartu gali būti ir puiki prabangos detalė namų interjere ar eksterjere. Taip pat, stiklas naudojamas ir kai kuriose kasdienėse, įprastose vietose, kur dažnai net apie tai nepagalvojate, pavyzdžiui, dušo kabinose ar stalams. Deja, ne visuomet naudojamas tinkamas stiklas, todėl po kurio laiko reikia jį keisti, taip patiriant papildomas išlaidas. Dėl šios priežasties rekomenduojama iš karto naudoti grūdintą stiklą, kuris yra gerokai atsparesnis už paprastą.

Peržiūrėti »

Stiklai židiniams

Židinys namuose suteikia šilumos ir jaukumo, tačiau tuo pat metu tai yra ir pavojaus šaltinis, kadangi ugnis ne tik sunkiai prognozuojama, bet ir per labai trumpą laiką gali pasiglemžti per daugybę metų uždirbtą turtą ar pakenkti žmogaus sveikatai, dėl to reikia būti ypač atsargiems ir pasirūpinti, kad židiniai būtų saugūs.

Peržiūrėti »

Transporto priemonių stiklai

Transporto priemonėse labai didelę svarbą turi stiklai, ypač priekinis stiklas, kuris turi būti laminuotas. Šiuolaikiniuose lengvuosiuose automobiliuose net apie trečdalį saugumo lemia būtent priekinis stiklas ir jo konstrukcija, tad keičiant stiklą reikia būti ypatingai atidiems bei nepagailėti pinigų ir netaupyti saugumo sąskaita.

Peržiūrėti »

UAB STIKORA
Telefonas: +37068526557 E-mail: info@stikora.lt

UAB STIKORA Kauno filialas
Telefonas: +37068585221 E-mail: kaunas@stikora.lt

© 2009. Visos teisės saugomos.