Stiklo aukštis (mm): Stiklo plotis (mm): EUR

Automobilių stiklai

 

Prekiaujame firminiais stiklais lengviems automobiliams, autobusams,

krovinimiam transportui

Taip pat gaminame ir keičiame stiklus lengviems automobiliams, autobusams, krovinimiam transportui, žemės ūkio ir statybinei technikai, vandens ir oro transportui

 

Stiklus lengviems automobiliams  Stiklus autobusams 

Visiems darbams suteikiame 12 - 36 mėnesių garantiją

 

Transporto priemonėse labai didelę svarbą turi stiklai, ypač priekinis stiklas, kuris turi būti laminuotas. Šiuolaikiniuose lengvuosiuose automobiliuose net apie trečdalį saugumo lemia būtent priekinis stiklas ir jo konstrukcija, tad keičiant stiklą reikia būti ypatingai atidiems bei nepagailėti pinigų ir netaupyti saugumo sąskaita.

 

Priekinis laminuotas automobilio stiklas yra gaminamas iš trijų sluoksnių (dėl to liaudyje dažnai šis sluoksnis vadinamas tripleksu). Šios dalys sujungiamos kartu naudojant specialias technologijas, aukštą temperatūrą ir didelį slėgį. Tai atliekama įrenginyje, vadinamu autoklavu. Kokybiškas trijų stiklų laminuotas stiklas apsaugo keleivius ir vairuotoją auto įvykio metu, o stogui ir statramsčiams tokio stiklo naudojimas suteikia papildomą tvirtumą. Verta atkreipti dėmesį, kad oro pagalvės Jūsų tinkamai neapsaugos jei stiklas bus nekokybiškas ar pagamintas ne pagal reikalavimus, taip pat, jei jis iškris, nes oro pagalvė neturės amortizacijos taško, o pats kėbulas tampa lengviau pažeidžiamas ir gali kur kas stipriau deformuotis. Tai ypač svarbu virtimo metu ar susidūrus kaktomuša. Reikėtų suprasti, kad visa tai aktualu ne tik lengvųjų automobilių, bet ir kitų transporto priemonių valdytojams, tiek laivų, tiek žemės ūkio ar statybų technikai.

 

Šoniniai bei galinis ar stogo stiklai turi būti grūdinti. Grūdintas stiklas transporto priemonėse naudojamas tam, kad būtų pasiektas didesnis tvirtumas, atsparumas akmenukams ar kitoms išorinėms grėsmėms bei dūžio metu nebūtų sužalojami keleiviai ar vairuotojas. Nuo sužalojimų apsaugo tai, kad grūdintas stiklas subyra į labai mažus, vos kelių milimetrų dydžio, gabalėlius, tad nėra rizikos įsipjauti.

 

Labai svarbu suprasti ne tik tai, kad stiklas turi būti aukščiausios kokybės, bet ir jo keitimą turi atlikti patyrę specialistai, kurie ne tik pakeistų seną stiklą nauju, bet ir pašalintų korozijos požymius, panaikintų kitas problemas, galinčias daryti neigiamą įtaką stiklo kokybei bei Jūsų ir Jūsų keleivių saugumui. Be viso to, labai svarbu stiklus tiek lengvuosiuose automobiliuose, tiek kitose transporto priemonėse tinkamai prižiūrėti, pastebėjus įskilimą ar kitus pažeidimus nedelsiant juos panaikinti, taip ne tik pasiekiant daugiau saugumo, bet ir nemažai sutaupant.UAB STIKORA
Telefonas: +37068526557 E-mail: info@stikora.lt

UAB STIKORA Kauno filialas
Telefonas: +37068585221 E-mail: kaunas@stikora.lt

© 2009. Visos teisės saugomos.